Hakkımızda

Aslında öyle dillere destan bir hikayemiz yok. Bize göre hayal etmek işin başlangıcı, başlamak ise işin yarısıdır. Ve herşey bir hayalle başladı.

Kalaylıoğlu Alüminyum, temeli 2000 yılında 750 m² kapalı alanda baklava tepsisi imalatı yaparak sektöre ilk adımını attı. Gelişen ve değişen teknolojik yenilikleri takip ederek, sürekli inovasyonlarla müşterilerine en kalite ürünü sunan Kalaylıoğlu Alüminyum, baklava tepsisi sektörüne çok farklı bakış açıları kazandırdı. 

Çok kısa sürede tüm Türkiye, Ortadoğu ve Arap Emirliklerinde adına sıkça rastlanan bir marka haline geldi. Elbette yetmezdi. Daha yapılacak çok şey vardı. Kapısını yeniliklere ve müşterilerinin farklı taleplerine sürekli açık tutan Kalaylıoğlu Alüminyum, gelişen ve değişen dünyada yeni tasarım ve ürünlerle müşterileri için piyasasının yeni yüzü oldu.

1250 m² kapalı alanda hizmet veren Kalaylıoğlu Alüminyum'in ürün portföyünde, Alüminyum mutfak eşyaları, teflon mutfak eşyaları, çelik mutfak eşyaları ve paslanmaz mutfak eşyaları adına toplamda 185 çeşit ürün bulunmaktadır.

Aynı zamanda alüminyum disk imalatını kendi bünyesinde karşılayan Kalaylıoğlu Alüminyum, adına yakıştığı gibi Türkiye, Ortadoğu ve Arap Emirliklerinin ürün ihtiyaçlarını karşılamakta ve her geçen gün dış ticaret hacmini yükselterek ülke ekonomisine de hatırı sayılır katkıda bulunmaktadır.

Bünyesinde kendi konusunda uzman 85 personel ile çalışan Tuğra Global Metal, 140'dan fazla çözüm ortağı ile tüm ihtiyaçlarınıza sınırsız çözümler üretmekte, "Kalite Haktır, Ayrıcalık Değil" ilkesi ile yoluna hız kesmeden devam etmektedir.

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Müşterilerimizin, bizimle çalışmanın güven verici olduğunu bilmeleri ve müşterilerimizi memnun edebilmek, bizim en büyük mutluluğumuzdur.Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.

En Büyük Hedefimiz ; Metal alanındaki deneyim ve uzmanlığımızı müşteri memnuniyetine dönüştürerek, çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunan, lider bir şirket olarak Türkiye'nin değişimine katkı sağlamaktır.